آلبالو درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو فریزری / تهیه ارقام آلبالو یخ زده

تهیه ارقام آلبالو یخ زده

آلبالو دارای ارقام مختلفی می باشد که می توان برای بهره بردن از خواص آن در فصولی که آلبالوی تازه موجود نیست از انواع یخ زده آن استفاده کرد و خریداری و تهیه این نوع از آلبالو به صورت مجازی نیز امکان پذیر است.
آلبالو دارای ارقام مختلفی می باشد و برخی از ارقام آن از خارج از کشور به داخل ایران آورده شده و کشت می شود و برخی از انواع ان دارای درخت هایی کوتاه تر می باشند و چیدن میوه انها راحت تر می باشد و طعم و مزه انواع آلبالو تقریبا یکسان بوده و برخی آبدارتر و گوشتی تر از انواع دیگر آلبالو می باشند. میوه های رسیده آلبالو در تمامی ارقام آن دارای رنگ قرمز تیره می باشند و طعمی مناسب دارند. در مورد میوه آلبالو بیشتر برای تهیه انواع محصولاتی مانند مربا و کمپوت و یا ترشی و لواشک استفاده می گردد و استفاده از ارقام مختلف و متنوع آلبالو در تهیه این ترکیبات فرقی نمی کند.

خرید آلبالو

برای خرید آلبالوی تازه در تابستان می توان اقدام کرد و در این فصل از سال فراوانی این میوه بیشتر می باشد که می توان ترکیبات مناسبی از آن تهیه کرد. اما در فصول دیگر سال که آلبالو در کشور کم بوده و قابل کاشت و برداشت نمی باشد می توان با بهره بردن از آلبالوی منجمد از خواص مفید آلبالو آن را جایگزین آلبالوی تازه کرد. آلبالوی یخ زده دارای همه ویتامین های میوه تازه بوده و بسیار خوش طعم می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلبالو فریزری

خرید اینترنتی آلبالو فریزری با قیمت تولید

خرید اینترنتی آلبالو فریزری با قیمت تولید و در حجم بالا برای کارخانه داران، رستوران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *