آلبالو درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو خشک / تهیه آلبالو خشک و فریزری

تهیه آلبالو خشک و فریزری

انواع آلبالو در انواع خشک و فریزری دارای کیفیت مناسب را می توان به صورت خانگی تهیه کرد و یا در بسته بندی های مناسب آماده خریداری نمود.
آلبالو به دلیل داشتن خواص و کاربردهای زیاد در فصول مختلف بسیار مورد استفاده می باشد و می توان انواع آلبالو را در تهیه انواع ترشی و لواشک و محصولات دیگر مانند مربا و کمپوت مورد استفاده قرار داد و یکی از مصارف رایج آلبالو برای تهیه آلبالو پلو می باشد که این غذای خوشمزه با انواع آلبالوی تازه و فریزری قابل تهیه است و عموما در زمانی که نمی توان آلبالوی تازه یافت از انواع فریزری برای تهیه آلبالو پلو و یا مصارف دیگر می توان استفاده کرد. انواع آلبالوی خشک نیز مصارف خود را دارند و مصرف خشکباری در مورد میوه آلبالو با داشتن خواص مفید و مناسب یکی از ویژگی های خوب برای این میوه خشک محسوب می شود. میوه آلبالو میوه ای کم نظیر است و با داشتن خواص مطلوب برای هر مصرف کننده ای می تواند گزینه ای مناسب باشد.

تهیه آلبالو خشک

تهیه آلبالو خشک و آلبالو فریزری به صورت خانگی ساده است اما باید دسترسی مناسب به میوه تازه البالو وجود داشته باشد و پس از شستن این میوه آن را با نمک ترکیب کرده و زیر نور آفتاب قرار می دهند تا خشک شود و برای تهیه آلبالو فریزری می توان آلبالوی تمیز را در ظرف مناسب برای فریزر چید و لابلای آن کمی شکر قابل استفاده می باشد و سپس درب ظرف را بسته و آن را در فریزر قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی آلبالو خشک

خرید اینترنتی آلبالو خشک عمده درسینا

خرید اینترنتی آلبالو خشک عمده در مرکز خشکبار درسینا انجام می شود و مشتریان می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *